Письменницький портал
Анатолій Сердюк відзначив 20-річчя творчої діяльності E-mail

Віра СЕРЕДА  

Минулого тижня в Києві в Національній філармонії України відбувся авторський концерт "Краю мій рідний" запорізького співака й композитора, заслуженого працівника культури України Анатолія Сердюка, присвячений 20-річчю творчої діяльності. У залі був повний аншлаг. Кожна з двадцяти п'яти пісень супроводжувалася бурхливими оплесками й квітами. 

 

Детальніше...
 
Б’ємо тривогу! E-mail

Святині

Перун 

Попівська провокація? Можливо

Надійшла інформація від Велимира з Вінниці:

Всім УВАГА!!! Сталася надзвичайна подія! Наше спільне досягнення – відновлений Кумир Перуна на Старокиївській горі в Києві (біля Історичного Музею) ПІД ЗАГРОЗОЮ!!!

Невідомі зловмисники вночі, таємно і незаконно намагалися знищити Образ Бога - підпиляли й надрубали дубову основу Кумира, але справу свою довершити не змогли – були зігнані охоронцем Музею.

Нині організоване цілодобове чергування представниками рідновірських громад. Прохання до всіх небайдужих - зголошуватись і долучатися до такої охорони.

Телефонуйте 8-063-585-03-51, 8-067-432-36-97

Короткий коментар

Полян 

А чи не бояться християнські попи та попики, що з їхніми церквами коли-небудь може статися те ж саме, що й у 30-ті роки минулого століття? Тому, мабуть, їм треба б над цим замислюватись, а не творити провокацій і не підбивати на вандалізм проти Українських Святинь забомболених чужовір`ям християн. Питається, де ж ваша, християнська любов до ближнього? А ще Ісус казав: "Полюби ворога свого". То чи творять наругу над Святинями справжні християни, а чи перевертні й недолюдки? У народі кажуть: "Посієш вітер - пожнеш бурю". Варто це прислів`я пам`ятати, панове попи! Ми - люди мирні, але не треба випробовувати наше терпіння.

 

 
Головне для Марічки Яремчук – освіта, а конкурси й перемоги - попереду E-mail

Буковинські зустрічі 

Віра СЕРЕДА 

Цьогорічне літо запам’яталося давно запланованою подорожжю на Буковину. Коли ж до того трапилася нагода познайомитися з Дариною і Марічкою Яремчуками, я не вагалася жодної секунди. Вони й запросили мене на концерт, коли дізналася про моє велике бажання побачити й почути виступ Марічки.

Детальніше...
 
Гостей садиби Яремчуків зустрічатиме «Смерекова хата» E-mail

У музеї-садибі народного артиста України Назарія Яремчука, що в передмісті Вижниці, повним ходом ідуть ремонтно-реставраційні роботи. Їх узяв під особистий контроль голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш, який доручив залучити найкращих буковинських майстрів, котрі мають досвід відновлення етнографічних об'єктів, знають національну й місцеву архітектуру. Якість робіт він пообіцяв проконтролювати особисто.

 

Детальніше...
 
ЛИСТ ІЗ ЄВРОПИ E-mail

Нас у Португалію й інші країни ніхто не просив. А виїхало понад сім мільйонів українців — найактивніших, молодих, освічених.

Детальніше...
 
ВЖЕ НЕ КАЖУ ПРО ТЕ, ЯК ВОНИ ЗАХИЩАЛИ КИЇВ... E-mail

Останнім часом росіяни, як в Україні, так і за її межами, наполегливо навчають українців: хто є Героєм України, а хто її зрадником, хто для українців друг, а хто ворог, чию пам'ять українці мають шанувати та які свята їм треба відзначати. Зокрема, росіяни оцінюють діяльність Української Повстанської армії (УПА) як зрадницьку. А себе, і особливо російське козацтво, вони подають за зразок відданості „родному отєчєству". Та ці їхні твердження не відповідають дійсності. Адже під час Другої Світової війни на боці гітлерівської Німеччини, у складі різних військових формувань, воювало близько двох мільйонів росіян!

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 Наступна > Кінець >>

Сторінка 55 з 57

Новини

Тільки у нас!

Лев СИЛЕНКО

МАГА ВІРА

magavira

Це – головна книга РУНВіри (Рідної Української Національної Віри). Можна почути в простонародді: «Це – наша церква, бо там правлять українською мовою». Але прислухайтесь, будь ласка, про що говорять попи-батюшки – про Саваофа, Єгову, Ісуса (Яшую), а відправляють померлих обов'язково «у лоно Авраамове». Чи українське все це? Ні! Воно створене на берегах Йордану давніми євреями.

РУНВіра – вчення про українців, їхню прадавню історію, це - віра українців. «Мага Віра» написана Учителем Левом Силенком.

 

Тільки у нас!
"Лист запорожців"
Справжній текст

... Так тобі наказали козаки й показали свої сраки. Листа кінчаємо, бо числа не знаємо, а ваших календарів у Січі не тримаємо.

 

Тільки  у нас!
"Сказання про стародавні минувшини руські"

Це - історія наших минулих поколінь Докиївської Русі. І якщо християнські літописи в якійсь мірі донесли до нас те, що творилося на цій багатостраждальній землі з часів Аскольда й Діра, то майже все, що було до них, покрите імлою забуття й безпам'ятства. І коли літописець питає "Звідки пішла земля руська?", то, на жаль, відповідає неправдиво. Бо не від Рюрика пішла Русь і навіть не від Кия, а від царя Сварога.

Популярне
Останні публікації
УВАГА!

Перекладаємо українською тексти, зокрема, художні твори, виконуємо літературне редагування.

Звертатися: pilipyurik@meta.ua

Літературне Запоріжжя

Українські літератори

Зарубіжні літератори

serduk Рідна Православна Віра

banner2

Зараз на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Журнал Стрекозы