Письменницький портал
Літературно-видавничий форум E-mail
vasyl_1

АВТОГРАФ-СЕСІЯ

ПИСЬМЕННИКА

З КОРОСТЕНЯ

ВІДБУЛАСЬ У ЛЬВОВІ

Світлана ЮЛІНА, Юлія ВАСИЛЬЧУК (фото)

Уже вшосте коростенець, відомий український дитячий письменник Вік-тор Васильчук бере участь у Міжнародному Львівському форумі видавців. Цьогоріч, 12 вересня, у Палаці мистецтв, на 22-му грандіозному зльоті письменників, видавців, книгорозповсюджувачів, художників, акторів, журналістів, почесних гостей, віп-персон, він проводив власну автограф-сесію, пропагуючи й розповсюджуючи дитячі книги. Повернувшись зі Львова, пан Віктор залюбки поділився своїми враженнями з нашим кореспондентом і відповів на його запитання.

 
Міжнародний літературний фестиваль E-mail

 

22ДИТЯЧИЙ ДРАМАТУРГ ЖИВЕ В КОРОСТЕНІ


Світлана ЮЛІНА (текст і фото)


6-9 серпня у рамках Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» уже втретє відбувся Одеський міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури – єдине в Україні свято дитячої книги, присвячене літературній творчості для дітей. Насамперед, зазначу, що ярмарок давно переріс у грандіозне культурне видовище, тому протягом чотирьох днів була можливість відвідати безліч різноманітних заходів для дорослих та дітей: літературні читання, різноманітні новинки, зустрічі з авторами, «круглі столи», книжкові конкурси, концерти й театральні постановки. А найяскравіша подія цього року – Книжкова ніч – справжній феєричний нон-стоп із книжкових новинок, літературних перфомансів від театральних фестивалів «Зелений театр» та «Молоко», порадував і поетичний марафон від студії «Зелена лампа» та циганських романсів.

 
Оголошується конкурс E-mail

 

 

НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ВАСИЛЯ ЮХИМОВИЧА


Комісія з присудження Всеукраїнсьської літературної премії імені Василя Юхимовича оголошує прийом заявок на відзначення творів.

 
Літературні читання E-mail
Vasil

Олесь ВІКТОРОВ, Світлана ВАСИЛЬЧУК (фото)


ВІН І СЬОГОДНІ СМІЄТЬСЯ РАЗОМ З НАМИ...

 

Під таким гаслом, 12 липня цього року, в Сингаях, що на Коростенщині, на садибі-музеї нашого земляка, поета-пісняра, публіциста, перекладача й гумориста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Юхимовича пройшли традиційні літературні читання з нагоди 91-ї річниці від дня його народження. Мистецький захід відбувся за сприяння Коростенського міського голови Володимира Москаленка, голови Коростенської РДА Сергія Дмитрука та голови Коростенської райради Юрія Рудченка. Вітали учасників читань письменник Віктор Васильчук, завідувач відділу культури й туризму міськвиконкому Леонід Беркович, голова Сингаївської сільради Володимир Антонюк, голова міської жіночої ради Світлана Загоруйко, спеціалісти районної бібліотеки імені Миколи Сингаївського, міської бібліотеки, а голова клубу «Стиль життя», партнер багатьох творчих заходів Валентина Вигівська піднесла їм усім запашний коровай і подякувала за співпрацю, зазначивши, що «поети, як і герої, не вмирають, вони по пам'яті крокують босоніж...».

 
Орлині душі E-mail
Пилип ЮРИК

 

Не ридайте, не тужіть,

Наші милі! Будем жить!

Побажайте нам яскравих перемог.

Ідемо не на парад,

А під «смерчі» і під «град».

Що чекає попереду – знає Бог.

 

 
Володимир Луців – перший українець, котрий переміг на Євробаченні E-mail

 

075ВІРА СЕРЕДА

Володимир Луців (5.06.1929) - легендарний всесвітньовідомий співак-бандурист, українець за походженням, який попри 86 років прибув із Лондона, щоб ушанувати Богдана Весоловського. До цієї дати видавництво «Дуліби» видало компакт-диск творів Володимира Луціва «Біжить доріжка» (упорядник Орест Цимбала). На ньому, зокрема, й пісні Богдана Весоловського у виконанні Луціва: «Очі», «Сокіл», «Одинокий риболов», «Чумацький шлях», «Біжить доріжка». На заході видавали велику кількість записів його творів, а в Україні до 2007 року не було жодного. За сприяння львівського співака, очільника МО «Ревіа» Ореста Цимбали видано компакт-диски Луціва: «Кращі пісні» («Укрмюзік», 2007), «Українські пісні й думи» («Наш формат», 2008), колекція з трьох дисків («Наш формат», 2009 – «З Україною в серці», «Міжнародні пісні», «Українські народні пісні й думи»).

Володимир Луців був першим українцем, який під псевдонімом Тіно Вальді став переможцем конкурсу Євробачення 1961 року. Були й інші нагороди й відзнаки: срібна медаль за виступи на кораблях «Квін Мері» й «Квін Елізабет» (1970), почесні грамоти Штату Массачусетс (США, 1966), Українського конгресового комітету Америки (США, 1980), Світового Конгресу Вільних Українців (Канада, 1981), Львова (1998), Києва (2000), медаль святого Володимира Великого Світового конгресу українців (Канада, 2008) та інші. Володимир Луців - лауреат Міжнародної премії імені Володимира Винниченка (Київ, 1993). Нагороджений орденом «За заслуги» другого ступеня (Київ, 2008).

Співак люб'язно погодився розповісти читачам «Письменницького портала Пилипа Юрика» про себе, творчість та участь у громадському житті України.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 53

Новини

Тільки у нас!

Лев СИЛЕНКО

МАГА ВІРА

magavira

Це – головна книга РУНВіри (Рідної Української Національної Віри). Можна почути в простонародді: «Це – наша церква, бо там правлять українською мовою». Але прислухайтесь, будь ласка, про що говорять попи-батюшки – про Саваофа, Єгову, Ісуса (Яшую), а відправляють померлих обов'язково «у лоно Авраамове». Чи українське все це? Ні! Воно створене на берегах Йордану давніми євреями.

РУНВіра – вчення про українців, їхню прадавню історію, це - віра українців. «Мага Віра» написана Учителем Левом Силенком.

 

Тільки у нас!
"Лист запорожців"
Справжній текст

... Так тобі наказали козаки й показали свої сраки. Листа кінчаємо, бо числа не знаємо, а ваших календарів у Січі не тримаємо.

 

Тільки  у нас!
"Сказання про стародавні минувшини руські"

Це - історія наших минулих поколінь Докиївської Русі. І якщо християнські літописи в якійсь мірі донесли до нас те, що творилося на цій багатостраждальній землі з часів Аскольда й Діра, то майже все, що було до них, покрите імлою забуття й безпам'ятства. І коли літописець питає "Звідки пішла земля руська?", то, на жаль, відповідає неправдиво. Бо не від Рюрика пішла Русь і навіть не від Кия, а від царя Сварога.

Популярне
Останні публікації
УВАГА!

Перекладаємо українською тексти, зокрема, художні твори, виконуємо літературне редагування.

Звертатися: pilipyurik@meta.ua

Літературне Запоріжжя

Українські літератори

Зарубіжні літератори

serduk Рідна Православна Віра

banner2

Зараз на сайті

На даний момент 87 гостей на сайті

Журнал Стрекозы

  Купить двигатель спринтер 646 по материалам mb-sprinter.com.