Обрус
title Filter     Показати # 
# Заголовок Статті Хіти
1 Хортицькі дзвони 1332
2 Дітей любив і для них творив 1159
3 Сумуємо 986
4 Пам`яті Анатолія Рекубрацького 1514
5 У пам’яті земляків 2349
6 Обрус ч.1 4852
7 Обрус. Ч2 3150
8 Обрус. Ч3 3875
9 Обрус. Ч4 4750
10 Обрус. Ч5 5121
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2

Новини

Тільки у нас!

Лев СИЛЕНКО

МАГА ВІРА

magavira

Це – головна книга РУНВіри (Рідної Української Національної Віри). Можна почути в простонародді: «Це – наша церква, бо там правлять українською мовою». Але прислухайтесь, будь ласка, про що говорять попи-батюшки – про Саваофа, Єгову, Ісуса (Яшую), а відправляють померлих обов'язково «у лоно Авраамове». Чи українське все це? Ні! Воно створене на берегах Йордану давніми євреями.

РУНВіра – вчення про українців, їхню прадавню історію, це - віра українців. «Мага Віра» написана Учителем Левом Силенком.

 

Тільки у нас!
"Лист запорожців"
Справжній текст

... Так тобі наказали козаки й показали свої сраки. Листа кінчаємо, бо числа не знаємо, а ваших календарів у Січі не тримаємо.

 

Тільки  у нас!
"Сказання про стародавні минувшини руські"

Це - історія наших минулих поколінь Докиївської Русі. І якщо християнські літописи в якійсь мірі донесли до нас те, що творилося на цій багатостраждальній землі з часів Аскольда й Діра, то майже все, що було до них, покрите імлою забуття й безпам'ятства. І коли літописець питає "Звідки пішла земля руська?", то, на жаль, відповідає неправдиво. Бо не від Рюрика пішла Русь і навіть не від Кия, а від царя Сварога.

УВАГА!

Перекладаємо українською тексти, зокрема, художні твори, виконуємо літературне редагування.

Звертатися: pilipyurik@meta.ua

Літературне Запоріжжя

  charmtravel.ru|Наверняка вас посещала мысль, как жили и во что верили ваши предки: славянские веды исторически являются верой славян.