Творчість

 

Лауреат Всеукраїнського фестивалю – наша землячка

Пилип ЮРИК

У Миргороді, що на Полтавщині, відбувся десятий, ювілейний Всеукраїнський фестиваль сучасного романсу. У ньому взяла участь співачка й композиторка з Гуляйполя Тетяна Бекірова. Вона написала вже близько двох десятків пісень - переважно на слова українських поетес Любові Геньби, Лариси Верьовки й Наталі Земної. Саме на вірші останньої авторки «Я згадую тебе» та «Поцілуй мої очі» й створила Тетяна романси, які виконала на конкурсі. І стала вона лауреатом цього фестивалю – отримала другу премію й відповідний диплом.

 

 

 

Про серйозність фестивалю свідчить склад його журі: поети-піснярі Вадим Крищенко й Степан Галябарда, народні артисти України Мар’ян Гаденко і Феміль Мустафаєв, заслужені артисти України Олександр Тищенко й співачка Інеш, композитор Леонід Затуловський та інші.

Працює Тетяна Бекірова в Гуляйпільській школі мистецтв викладачем сольного співу. Першу пісню у співавторстві з Любов’ю Геньбою «Трояндовий вихор» створила 2003 року. Пишається вона й своєю ученицею Аліною Родіною, яка написала пісню на власні слова «Вітальна Гуляйполю» й присвятила її Дню міста. Аранжування пісні зробив запоріжець Олександр Михайленко. Навчається Аліна третій рік у школі мистецтв на відділенні сольного співу.

Нині Тетяна Бекірова з цією ученицею працюють над аудіо-альбомом.