НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ВАСИЛЯ ЮХИМОВИЧА

11КОНКУРС

 Комісія з присудження Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Василя Юхимовича приймає заявки на відзначення творів.

Твори, що подаються на номінації Премії, мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніш як за три місяці до їхнього висунення на здобуття Премії, мати позитивні рецензії в критиці, літературних журналах, засобах масової інформації.

 

На здобуття Премії подаються:
- клопотання про присудження Премії;
- завірений протокол засідання, на якому ухвалили рішення про висунення твору на здобуття Премії;
- власне сама книга (у трьох примірниках);
- рецензії, статті, відгуки про твір номінанта (ксерокопії).
Подання і твори треба надсилати до 25-го вересня 2018 року на адресу: 11501, м. Коростень, вул. Шевченка, 6, оф. 37 або на 3 відділення Нової пошти, що по вулиці Шевченка, 8.

Довідки: за телефоном 067-410-90-61, за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Svyаto

«ПРОСТО НА ПОКРОВУ»

13 жовтня у Коростені відбудеться ХІІ Всеукраїнське літературно-мистецьке свято

Є у кожній жовтневій порі чарівні миті безкрайнього синього неба, щедрого сонця, сивих світанків і замріяної тиші, в якій ще так буйно квітнуть осінні пломенисті чорнобривці. Саме о цій прекрасній порі, напередодні святої Покрови та Дня Українського козацтва, за доброю традицією щороку Коростенщина скликає до себе учасників Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Просто на Покрову». Заснував його, за сприяння Коростенського міського голови Володимира Москаленка й Коростенських райдержадміністрації та райради, заслужений журналіст України, лауреат літературних премій імені Лесі Українки, Івана Огієнка, Бориса Тена, автор відродження хати, де народився Василь Юхимович, фундатор премії його імені Віктор Васильчук. 

 Цього разу свято стартує 12 жовтня творчою молодіжною акцією «Література свіжого повітря», а вже 13 жовтня Коростенський палац культури імені Тараса Шевченка зустрічатиме гостей і учасників майже з усієї України. Тут пройде реєстрація, приймуться заявки до участі в традиційних «Уроці прозі» та «Поетичному марафоні», потім ми підемо до пам’ятника Героям України, до гімназії, де навчався наш земляк, журналіст і письменник Валерій Нечипоренко, покладемо квіти до меморіальної дошки Міхі Козимиренку, меморіального комплексу Миколі Сингаївському, проведемо літературно-мистецький вернісаж на садибі-музеї Василя Юхимовича в Сингаях, віддамо шану Кобзарю, вручимо нагороди й поспілкуємося  в неофіційній обстановці.

Цьогоріч ви ще зможете взяти участь у Коростень-фест-BOOK, придбати чимало цікавих книжок з автографами авторів.

Отож, ласкавопросимо журналістів, письменників, художників, композиторів, і просто закоханих у рідне слово людей до Коростеня 13 жовтня.Ми на вас чекатимемо о9-й годині біля міського палацу культури імені Тараса Шевченка (м. Коростень, вул. Грушевського3).Телефонуйте 067-410-90-61- Віктор Васильчук.