Запорізький голова ОДА сприяє вандалізмові?

|

Знищені 6 вересня невідомими вандалами скульптури язичницьких богів на Хортиці не представляють ні культурної, ні історичної цінності. Така відповідь Національного заповідника «Хортиця» на офіційний запит голови Запорізької ОДА Бориса Петрова прийшла в облдержадміністрацію. Про це журналістам 14 вересня повідомив на брифінгу Борис Петров.

- Мене проінформували, що ці фігури ніякого відношення до заповідника, до його фондів, не мають. Вони виготовлені приватними особами в місцях язичницьких святилищ, - послався голова ОДА на офіційну відповідь заповідника. – Тому я не бачу необхідності втручатися в цей процес.

 

 

Посадовець також прокоментував офіційну пропозицію рідновірів Запоріжжя, у зв'язку з оскверненням язичницьких святилищ на Хортиці, скликати раду релігійних організацій при Запорізькій облдержадміністрації.

- Я до цього ставлюся таким чином: якщо це цікавить суспільство – не одну людину, не двох, не трьох – збиратимемо раду. Це наша робота. А якщо хтось хоче на цьому пропіаритися, ми цим займатися не будемо, - зазначив Борис Петров.

 

http://reporter.zp.ua

 

На знімку:

Мирослав-Анатолій Лисенко - автор статуй Перуна і Велеса біля святилища на Хортиці. 

Глянь, будь ласка, неупереджений читачу, хіба його творіння - не мистецтво? Постає питання: у Національному заповіднику "Хортиця" працюють люди, далекі від мистецтва? Чому ж вони так низько його оцінюють? Чи не політична кон`юнктура сюди підмішана?   

 

Наш коментар


Такою відповіддю Борис Петров благословляє подальший вандалізм. Тепер виходить так, що люди, яким не подобаються ікони в церквах, можуть зайти туди, зірвати їх і спалити, лише перед тим глянувши, чи не мають образи історичної або художньої цінності. Те ж саме – з церквами, пам’ятниками тощо.

Вандали! Вперед!