"Перець" - з нами! Ми - з "Перцем"!

   ПЕРЕЦЬ

                                                    УНІВЕРСАЛ

БУДЬМО З "ПЕРЦЕМ" НИНІ І НАЗАВЖДИ

Шановні наші друзі, шанувальники і передплатники!

Із січня 2020 року за рішенням творчого колективу редакції сатирично-гумористичний журнал "ПЕРЕЦЬ. Весела республіка" буде видаватись у цифровому форматі на просторах Інтернет.

Відтепер з метою оперативності журнал виходитиме у світ двічі на місяць. Вартість одного перегляду часопису становитиме 16 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що для повноцінного функціонування нашого спільного видання (технічна підтримка сайту, мінімальна оплата працівникам допоміжних служб редакції, сплата податків тощо) потрібно як мінімум 600 переглядів на місяць. За підрахунками, за сторінкою "ПЕРЕЦЬ Весела республіка» у Фейсбуці стежать 1200  його друзів.

Збереження ж "ПЕРЦЯ" як єдиного українського професійного сатирично-гумористичного видання із столітньою історією (у 2022 році ювілей!), залежить тільки від нас з Вами — його вірних та палких прихильників і творців.

Що ж до творчого колективу, то ми і надалі будемо тішити Вас гострими публікаціями, дошкульними карикатурами та веселими малюнками. До зустрічі у Новому році!

 

 

Хай пекучий Перець завжди гріє наші полум’яні Серця, а недругам… п’яти!

P.S. До створення повноцінного сайту "ПЕРЕЦЬ. Весела республіка" електронну версію журналу за 2019 рік можна побачити вже зараз за посиланням: https: ПЕРЕЦЬ. УКР. 

Також зараз у стінах редакції опрацьовується механізм передплати електронної версії на тривалий період та можливості друку журналу на паперовому носії, на чому дуже наполягають шанувальники-колекціонери.

Працюймо і не хнюпмо носа!