САВЧУК Микола. "Наш сміх" - книжкова серія

«НАШ СМІХ»

          Письменник-гуморист, заслужений артист України Микола Савчук з Коломиї 2014 р. заснував книжкову серію «Наш cміх». Дотепер побачили світ 8 веселих випусків, більшість з яких проілюстрував карикатурист Ігор Бежук. Кожна з книжечок має 56 сторінок, багато смішних малюнків і фотографій. Надруковані вони в коломийському видавництві «Вік» і в івано-франківському «Фоліанті». Кожен збірник переважно тематичний. Упорядник шукав спонсорів і знаходив їх поміж коломийських і покутських бізнесменів.

ГУЦУЛИ

         Відкриває серію книжка «Гуцули, гуцули...» (Коломия, 2014), в якій Микола Савчук зібрав гумор гуцулів і гумор та карикатури про гуцулів. Наклад уже розійшовся.

 

 

 

ЗУБИ

         Другий випуск «Ой, зуби мої, зуби!..» (Коломия, 2014)— це усмішки, анекдоти, жарти, бувальщини, іронізми, афоризми про зубних лікарів і пацієнтів. Наклад розійшовся.

 

БОЙКИ

         Третій випуск «Підемо на бойки...» (Коломия, 2014) знайомить нас з бойківським гумором і гумором та карикатурами про бойків. Наклад розійшовся. Готується друге, ширше видання бойківського гумору поза цієї серією.

 

АРЕНИКИ

         Четвертий випуск «Вареники/Пироги», «Сало/Солонина» (Івано-Франківськ, 2014) присвячене цим національним харчам. Наклад розійшовся.

 

НА ДОРОЗІ

         П’ятий випуск «На дорозі» (Коломия: Вік, 2016) містить новий прозовий гумор Миколи Савчука. В коморі видавця є ще кілька десятків цих книжок.

 

МОБІЛКА

         Шостий випуск — це новий віршований гумор Миколи Савчука під назвою «Мобільне нещастя» (Івано-Франківськ: Фоліант, 2016). Є також примірники цього видання.

 

ЦЯПКА2

         Сьомий випуск «Сотник Цяпка та инші» (Івано-Франківськ: Фоліант, 2017) знайомить читачів з гумором січових стрільців та пострілецьким гумором і карикатурами. У коморі ще є кілька десятків цих книжок.

 

         Відбулося кілька репрезентацій цих видань у Коломиї та у Львові. Про них Микола Савчук повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці, а також маленьку інформацію друкувала місцева преса. За цю книжкову серію коломийський сміхотворець удостоєний літературної премії ім. Степана Руданського.

         У планах видавця ще три збірки — веселі бувальщини про священиків і владик; міста України в смішних текстах; та Веселим пером й олівцем про Коломию (назви умовні).

         Якщо когось зацікавлять наявні книжки з серії «Наш сміх», пишіть на фейсбук до Миколи Савчука або ж на його електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ще одна сторінка Миколи Савчука - тут, на Письменницькому порталі:

 https://pilipyurik.com/maistry-humoru/492-2012-04-11-06-50-33