Хортицькі дзвони

bracylo_Всеукраїнський конкурс

молодої української поезії та української авторської пісні

імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

с т а р т у в а в   у д р у г е!

Засновник конкурсу – Запорізький національний університет, присвятив його старт у 2015 році, згідно з Положенням, до Шевченківських днів.

Запрошення до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило відбулося 10 березня в рамках університетських урочистостей з нагоди 201-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря. На вечорі не лише згадали миттєвості минулорічного конкурсу та заключного Гала-концерту, який нікого не залишив байдужим, а і надали можливість переможцям із числа студентів ЗНУ прочитати нові поезії.

Для потенційних учасників конкурсу нагадуємо основні вимоги.


 

Умови участі

у ІІ Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії

та української авторської пісні

імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». В рамках основних номінацій, можна також позмагатися за спец призи:

у номінації «Поезія»:

спецприз за патріотичні мотиви в поезії;

спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;

спецприз Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ»;

у номінації «Авторська пісня»:

спецприз за написання одної чи декількох пісень на слова Марини Брацило.

2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.

Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у форматі Microsoft Word (* doc, * rtf), шрифтом № 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;

- аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.

4. До рукописів додаються:

• анкета учасника;

• автобіографія;

• фотокартка розміром 10 х 15;

• повна домашня адреса, номер телефону та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які носять антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. З метою сприяння більшій об'єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи у анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання "Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім переможців, Журі визначає також два дипломанти (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Визначаються також переможці в рамках зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua,

за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),

067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадниченко Ольга Олександрівна).

Рукописи до 01.11.2015 року надсилати на адресу оргкомітету ( e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2 ауд.413).

Презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті 2 грудня 2015 року на Гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та пісняра Марини Брацило.

                                                                                                       Оргкомітет

АНКЕТА  УЧАСНИКА

Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії

та української авторської пісні

імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

1. Прізвище, ім'я, по батькові

2. Дата народження

3. Місце роботи чи навчання

4. Повна домашня адреса

5. Контактний телефон(мобільний)

6. e-mail.

7. Ваша участь у роботі творчих студій, гуртків, колективів

8. Ваші перемоги в подібних творчих конкурсах