Ресурси постіндустріальної цивілізації: звідки їх брати? (+аудіо)

Ігор Каганець (Народний оглядач)

Індустріальна система штучно створює нестачу ресурсів: енергетичних і продовольчих, просторових і часових. Натомість постіндустріальна система сама генерує всі необхідні ресурси, причому робить це швидше, ніж люди встигають їх освоювати.


Бог сотворив людину самодостатньою
 
Зміст

Аудіоверсія: Ресурси постіндустріальної цивілізації: звідки їх брати?

 Людина-соТворець

Ми живемо у світі, створеному добрим і святим Творцем Всесвіту. Цей божественний Творець є соборною (колективною) особистістю, яка складається з величезної кількості божественних сутностей – соТворців.

Кожна людина є втіленою божественною сутністю – незалежно від того, знає про це людина чи ні. До свого втілення ці божественні сутності – частинки Бога-Творця – разом творили цей світ із-зовні. Після втілення вони творять його зсередини.  

Творячи цей світ, божественні сутності творили його для себе, тому робили так, щоб у ньому їм було зручно і всього було вдосталь. Подібним чином розробник, програмуючи для себе соціальну мережу, робить її так, що йому було в ній легко і приємно. 

Отже, цей світ ми творили самі для себе ще до земного втілення. Тому в цьому світі є все, що нам потрібне, до того ж – з багатократним запасом, а якщо відверто – то з невичерпними можливостями. Сьогодні, будучи людьми, тобто втіленими божественними соТворцями,  ми далі продовжуємо  творити наш світ. Про це у статті: Пошук чудесного і Перехрестя світів (реконструкція первинного світогляду)

Обмеженість ресурсів – це ілюзія, створена паразитами

Обмеженість земних ресурсів є ілюзією, породженою нашим невіглаством, а також соціальними паразитами, яким потрібна нестача ресурсів для збереження своєї влади і утримання людей у неволі.

Нестача ресурсів і рабство – це взаємно доповнюючі феномени

Так само воля і необмеженість ресурсів – це частинки одного цілого . Постіндустріальна формація несе звільнення людини від ментального і матеріального рабства. Для цього вона відкриває людині доступ до невичерпних ресурсів. Це виглядає так, наче постіндустріальна система сама генерує всі необхідні ресурси.  Розгляньмо цей феномен за допомогою найбільш очевидних прикладів.

Життєвий простір

Індустріальна система концентрує людей у перенаселених мегаполісах, хоча навколо величезні простори вільної землі. Тому так сталося? Тому що людину, яка живе в багатоповерховій клітці, значно легше контролювати,  ніж господаря самодостатньої садиби.

Постіндустріальна формація відкриває людям вільний простір – для його опанування, окультурення і спільного процвітання людини та природи.

Деконцентрація поки що перебуває на початковому етапі. Вона набуде масового характеру, коли творці постіндустріального суспільства об’єднаються в динамічну ієрархічну мережу і почнуть організоване творення нової цивілізації за межами індустріальних міст.

Постіндустріальна цивілізація буде частковим повторенням – але на вищому технологічному рівні – Трипільської цивілізації, яка була мережею духовно і кровно споріднених агроміст – самодостатніх міст-держав.

Транспортна інфраструктура

Для заснування постіндустріальних поселень за межами мегаполісів потрібна транспортна мережа. Будівництво автошляхів потребує значних інвестицій. Наявні кошти носіям нової цивілізації доцільніше вкласти у розвиток пасажирського і вантажного авіатранспорту – літаків і дирижаблів. У наш час вартість і безпечність авіатранспорту вже співмірні з вартістю і безпечністю наземного транспорту. Проте сучасна авіація має безперечну перевагу – вона не потребує ні автошляхів, ні навіть великих аеродромів. Особливо цікавий напрямок – пасажирські безпілотники (авіатаксі) та електролітаки.

Ми живемо в океані енергії

Паразитична матриця постійно наголошує на нестачі енергоносіїв. Головна причина в тому, що газові і нафтові потоки – це найпростіший спосіб корупційного збагачення.

Постіндустріальне суспільство несе звільнення людини від штучної енергетичної залежності. Найактивніше нині розвивається сонячна та вітрова енергетика, низькотемпературний ядерний синтез, засоби акумулювання енергії та її раціонального використання. У 2015 році розпочався глобальний перехід на «зелені» види енергії.

Особливої уваги заслуговують біогенні методи, наприклад, американська компанія вирощує еко-цеглу з піску і бактерій.

Замість споживання енергії, домогосподарства самі її виробляють, накопичують і розумно розподіляють: Енергетичне співтовариство. Децентралізована мережева організація обміну енергією.

Сміття – це не відходи, а цінний ресурс

Індустріальна система захлинається у власних відходах, натомість постіндустріальні виробництва розглядають сміття як цінний ресурс. Пройде небагато часу, і все сміття, яке нині забруднює землі та водойми, буде швидко утилізоване, причому з великим прибутком. Яскравий приклад постіндустріальних методів: Cтворено «морський пилосос» на сонячних батареях, що збиратиме в океані 24 тис. тон пластику на рік.

Паразитичні процеси

Індустріальні системи глибоко вражені соціальним паразитизмом, а також виробництвом не просто безглуздих, а й відверто шкідливих товарів і послуг. Лідером є нинішня Україна, яка, маючи найбільшу в світі концентрацію природних і людських ресурсів, має найнижчий у Європі рівень життя і найвищий рівень корупції. За грубими оцінками, 80% українських ресурсів марнується або розкрадається. Це означає, що для різкого підвищення якості життя можна навіть нічого не вигадувати, а просто перестати займатися безглуздою діяльністю і переключитися на щось продуктивне. Цій темі присвячені статті

Ресурс оздоровлення

Формою державного правління індустріалізму є прихована диктатура – див.: Коли влада будується згори донизу, це називається диктатурою. В нинішній Україні панує яскраво виражена олігархічна диктатура.

Паразитична верхівка задля збереження своєї влади здійснює системні заходи зі зниження  пасіонарності населення та його біологічної життєспроможності. Це досягається алкоголем, тютюном, шкідливою їжею, вакцинаціями, абортами, фармацевтичними препаратами, інформаційним брудом, психотерором, отупляючими вихованням, насадженням розпусти.

Для різкого підвищення якості людського ресурсу постіндустріальній системі досить відмовитися від самознищення і повернутися до здорового способу життя. Його головними складниками є жива їжа, фізична активність, узгодженість з добовою циклічністю, чистота психіки, адекватний світогляд – див: Головний ворог здоров’я людини.      

Правда та інформація

Правда – це інформація про прямий шлях від поточного стану людини до її мети – про це у статті Істина, Правда і Віра у схемах за 5 хвилин. В індустріальному світі багато інформації, але мало правди. А все тому, що паразитична система зацікавлена у насадженні невігластва, адже її влада основана на брехні і маніпуляціях. Натомість поширення правди є для паразитичної системи прямою смертельною загрозою. Штучно підтримуваний стан отупіння є головним руйнівником продуктивності. Натомість правдиві знання негайно приводять до вибухоподібного зростання продуктивності. Знання – сила. Правда – ключовий ресурс постіндустріальної цивілізації.

Найголовніший ресурс

Ми живемо у безкрайньому океані енергій і можливостей. Щоб ними скористатися, потрібні світлі люди з правильною організацією. Тому найголовніший ресурс постіндустріальної цивілізації – це організовані люди, які позитивно сприймають своє життя і свою працю. Про роботу в цьому напрямку – Що відбувається на AR25.ORG: духовна група, постіндустріальна цивілізація, шоста раса.

Головний метод

Внутрішні та зовнішні події, що відбуваються з людиною, визначаються простором подій, в якому вона перебуває. Тому головним методом досягнення успіху є піднесення у простір позитивних подій – Простір волі.

Найвищий рівень цього земного простору подій називаємо Царством божим. Тому в «Добрій Новині» генеральна стратегія досягнення успіху сформульована так: Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться.      

Поєднання природних людських можливостей з сучасними технологіями – інформатики, енергетики, транспорту, виробництва, будівництва, самоорганізації, освіти – відкривають прямий шлях для заснування самодостатніх постіндустріальних спільнот. Мережа таких спільнот – територіальних, ділових, за інтересами – це і є постіндустріальна цивілізація. Вона почнеться з  вільного інноваційного простору Співдружності Міжмор’я. 

У попередніх статтях описані такі ознаки й компоненти постіндустріального суспільства:

Додатково: 

Наші інтереси: 

Всесвіт за нас! Єдине, що нас стримує - це наша фантазія і віра в себе

ДЖЕРЕЛО:https://www.ar25.org/article/resursy-postindustrialnoyi-cyvilizaciyi-zvidky-yih-braty.html