Анатолій Сердюк відзначив 20-річчя творчої діяльності

Віра СЕРЕДА  

Минулого тижня в Києві в Національній філармонії України відбувся авторський концерт "Краю мій рідний" запорізького співака й композитора, заслуженого працівника культури України Анатолія Сердюка, присвячений 20-річчю творчої діяльності. У залі був повний аншлаг. Кожна з двадцяти п'яти пісень супроводжувалася бурхливими оплесками й квітами. 

 


Твори митця переплелися привітаннями з нагоди ювілею видатних поетів Дмитра Павличка, Миколи Луківа, голови Асоціації діячів естрадного мистецтва України Віктора Герасимова, представників запорізького земляцтва в Києві, делегації від Запорізького національного технічного університету, інших бажаючих. Приємною несподіванкою стала присутність на концерті міського голови Запоріжжя Євгена Карташова, який прилетів у Київ зі Страсбурга (Франція), де брав участь у засіданні Асоціації голів міст Європи. Він подарував квіти й подякував за пісні про Запорізький край, які викликають у запоріжців почуття гордості за рідне місто. Ліричні пісні лунали в супроводі гітари й скрипки.

Особливий відгук у слухачів мала пісня "Степ" на вірші Нестора Махна, проспівана Анатолієм Сердюком без музичного супроводу. У концерті взяла участь запорізька співачка Анастасія Шергіна, яка в дуеті з ювіляром виконала два ліричних твори - пісні "Шипшина" й "Журавлик". Ансамбль бального танцю "Горизонт" (керівник Анастасія Єрмоленко) був окрасою концерту та доповнив пісні, написані в ритмах вальсу, танго й самби.

Незабаром наші співвітчизники зможуть побачити телеверсію концерту на Першому національному каналі телебачення.