Тарас Шевченко: "І мертвим і живим..."- читає Олександр Биструшкін

Тарас Шевченко: "І мертвим і живим..."- читає Олександр Биструшкін
 Українська хвиля з Європи.У нас на радіо щоденні програми "Поетичне слово звучить у серці". Олександр Биструшкін Народний артист України читає улюблені поетичні твори: золотий фонд української поезії ГАЙДАМАКИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА тв інші твори генія.
Детальніше...

Борис Олійник Залишаюсь з Вами -читає Олександр Биструшкін

Детальніше...

МОНОЛОГИ ДО ВІЧНОСТІ Володимир Сосюра частина перша читає Олександр Биструшкін

 

МОНОЛОГИ ДО ВІЧНОСТІ Володимир Сосюра частина перша читає Олександр Биструшкін

- Любіть Україну, як сонце, любіть, / як вітер, і трави, і води… / В годину щасливу і в радості мить, / любіть у годину негоди. / Любіть Україну у сні й наяву, / вишневу свою Україну, / красу її, вічно живу і нову, / і мову її солов'їну. / Між братніх народів, мов садом рясним, / сіяє вона над віками… / Любіть Україну всім серцем своїм / і всіми своїми ділами. / Для нас вона в світі єдина, одна / в просторів солодкому чарі… / Вона у зірках, і у вербах вона, / і в кожному серця ударі. 

Детальніше...

МОНОЛОГИ ДО ВІЧНОСТІ Володимир Сосюра частина друга -читає Олександр Биструшкін

2 МОНОЛОГИ ДО ВІЧНОСТІ Володимир Сосюра частина друга краще про лірику поета говорять його вірші. Так ніхто не кохав. Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання. В день такий розцвітає весна на землі і земля убирається зрання... Дише тихо і легко в синяву вона, простягає до зір свої руки... В день такий на землі розцвітає весна і тремтить од солодкої муки... В'яне серце моє од щасливих очей, що горять в тумані наді мною... Розливається кров і по жилах тече, ніби пахне вона лободою... Гей ви, зорі ясні!.. Тихий місяцю мій!.. Де ви бачили більше кохання?.. Я для неї зірву Оріон золотий, Я — поет робітничої рані... Так ніхто не кохав. Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання. В день такий розцвітає весна на землі і земля убирається зрання... Дише тихо і легко в синяву вона, простягає до зір свої руки... В день такий на землі розцвітає весна і тремтить од солодкої муки...

Детальніше...

Василь Герасимюк в програмі Уроки поезії з Олександром Биструшкіним

Василь Герасимюк в програмі Уроки поезії... для тих хто пропустив та зрозумів, що вчитись ніколи не пізно з Олександром Биструшкіним

Найбільша драма в тому, що Герасим’юк багато років живе у Києві і весь цей час пише про гори. Звісно, не тільки. А все ж, гуцульські ритми проникають навіть в «урбаністичні» твори поета, навіть у «Київську повість» («Ти чув барвінкову»). У столиці теж багато музики звучить. Але такої нема: «як разом заграли всі скрипки і цимбали, флояри і дримби / та вдарили бубни, / а спершу озвалися всі трембіти і роги – разом!».

Детальніше...