Биструшкін портрет

БЛОГ Народного артиста України ОЛЕКСАНДРА БИСТРУШКІНА

 Український актор театру та кінопоет, громадський діяч. Народний артист України (2001), член Національної комісії ЮНЕСКОНаціональної спілки театральних діячівНаціональної спілки кінематографістів, автор численних збірок поезій.

Золотий фонд української поезії ГАЙДАМАКИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ( частина третя)

Детальніше...

Золотий фонд української поезії ГАЙДАМАКИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ( частина друга)

Українська хвиля з Європи.У нас на радіо щоденні програми "Поетичне слово звучить у серці". Олександр Биструшкін Народний артист України читає улюблені поетичні твори: золотий фонд української поезії ГАЙДАМАКИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (частина друга) ГАЙДАМАКИ mepx https://youtu.be/p1fDKGlgN2Y via @YouTube Про поему «Гайдамаки».

Детальніше...

Тарас Шевченко: "І мертвим і живим..."- читає Олександр Биструшкін

Одна із найвеличніших поем Тараса Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженним землякам моїм в Україні і не в Україні моє дружнєє посланіє». Ця поема, наче біблійний псалом, розкриває і закликає до морального обов’язку свідомого громадянина перед власним народом, до самоусвідомлення народу, до пробудження його національної гідності.

Детальніше...

Золотий фонд української поезії ГАЙДАМАКИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ( частина перша)

 Українська хвиля з Європи @MbFeULDYSMKxvCs1h 2 ГАЙДАМАКИ mepx https://youtu.be/p1fDKGlgN2Y via @YouTube Українська хвиля з Європи.У нас на радіо щоденні програми "Поетичне слово звучить у серці". Олександр Биструшкін Народний артист України читає улюблені поетичні твори: золотий фонд української поезії ГАЙДАМАКИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (частина перша)

Детальніше...