Вандалізм!

Б’ємо тривогу! 

 

"Поруйнуйте жертовники їхні...", 

або "християнсько-попівська" любов в урочищі Пристіни


Вадим ЛИТВИНОВ, різьбяр

Громада "Древо" Руського Православного Кола за домовленістю із Запорізьким лісництвом (Державний заказник "Пристіни") провела заходи з благоустрою території Заказника та облаштувала місце біля джерела і Панського (Синього) озера для паломництва й установила на цих місцях дерев’яні образи Руських Богів - Рода і Родани. Це – Запорізький район, урочище Пристіни, неподалік від села Григорівка.

 

 


24 листопада 2009 року, між 16 і 17 годинами, лісник заказника виявив зрубаний образ Родани поблизу озера. Уцей же час біля озера перебував автомобіль марки "Жигулі 04 комбі" червоного кольору з хрестом на даху, номерний знак 155-58 НЕ. В озері купалося троє чоловіків: один літнього віку, з вигляду священик і двоє молодих людей. Лісник чемно поцікавився: "Святий отче, чи не бачили ви, хто спиляв образ Родани?" На що той відповів, що в ці справи не втручається. Коли ж лісник підійшов до машини, то на місці переднього сидіння (воно було відсутнє) лежали лучкова пилка й сокира. Лісник сказав: "Навіщо вам ці знаряддя, підозра падає на вас, через те я записую номер машини". І тут почалося... "Святий отець" ледь не з кулаками кинувся на лісника, агресивно погрожував розправою й звинуватив у зраді Батьківщині, насаджуванні язичництва, проклинав, погрожуючи хворобами. Благо, молоді хлопці стояли без діла. Лісник спокійно відповів: "Я просто розкажу людям, що ви за людина".

І ми хочемо розповісти усім, у тому числі й облдержадміністрації та обласній прокуратурі, що то за люди в юдо-христосівських сектах, що зневажають закони України й розпалюють міжрелігійну ворожнечу. Маємо надію, що наші заяви до влади та правоохоронних органів не залишаться без відповіді, і винні в святотатстві понесуть належне покарання. Тим більше, що таких випадків проти рідновірів було багато.

Наступного дня після подій представники громади "Древо" відвідали Заказник "Пристіни" й виявили також порубаний образ Рода біля джерела й викинутий в урвище образ Родани з понівеченим обличчям. За тиждень перед цим образ Рода намагалися спалити, від чого він і почорнів. Напевно, лісник уже застав виконавців біблійних настанов, що плескалися в озері, після "святих справ".

  

Такою була статуя Рода 

 

 

Ось що зробили з Родом попи-вандали

 

 

Такою була статуя Родани 

 

Ось що залишилося від Родани після попівської "гульні"

Наш коментар

Полян

Біблія вчить любити ближнього, навіть ворога свого. Проповідують це оті "святі отці" - попи, попики та попенки. Щодо цього, колись гарні слова написав Карл Маркс: "Вихователь повинен бути вихований сам". Попи, як бачимо, проповідують одне, а творять зовсім інше. Саме тому, як розповідають очевидці, в 30-х роках минулого століття люди в переважній більшості не протестували проти руйнації церков. І не тільки тому, що боялися чи не любили архітектури. Їм набридла попівська брехня.

А тепер хай парафіяни християнських церков думають: ходити їм до таких "священиків", цілувати руки попам, чи краще бути подалі від них, їхніх брехливих проповідей і церков.