ЕВГЕН ЧОЛІЙ: РЕЙС МН-17 – ЧІТКЕ НАГАДУВАННЯ, ЩО РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ ДАЛЕКОСЯЖНА ТА МAЄ БУТИ ЗУПИНЕНА!

|

Росія вторглася до України в Криму та на Донбасі 6 років тому. З того часу внаслідок безперервної військової агресії Росії проти України на Донбасі загинуло понад 13 000 осіб та поранено понад 30 000 осіб, а в Україні зараз понад 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

Під час цієї воєнної агресії 6 років тому - 17 липня 2014 року - російські військові збили цивільний літак рейсу MH17 на сході України, жахнувши світ і вбивши усіх 283 пасажирів та 15 членів екіпажу на борту.

Внаслідок цього жахливого злочину майже 300 сімей у Нідерландах, Малайзії, Австралії, Індонезії, Сполученому Королівстві, Німеччині, Бельгії, Філіппінах, Канаді, Новій Зеландії та Сполучених Штатах досі сумують за втратою близьких.

Молючись за всіх жертв рейсу MH17 та за їхні скорботні сім’ї, пам’ятаймо, що військова агресія Росії в Криму та на сході України - це не лише локальна українська проблема, і те, що збиття рейсу MH17 на сході України російськими силами безпосередньо торкнулося родин у 11 інших країнах світу. 

Громадська організація «Україна-2050» закликає міжнародне співтовариство зберігати у пам’яті цю темну сторінку та надавати Україні всю необхідну підтримку для подолання триваючої військової агресії Росії, щоб зробити цей світ безпечнішим місцем для життя. 

Евген Чолій

Президент ГО «Україна-2050»

Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.)

Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбуткова організація, заснована, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління - до 2050 р., стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.