Азбука націоналізму: етнос і нація, 5 ознак і 3 закони життя (відео)

|

 Кожен націоналіст є патріотом, натомість не кожний патріот є націоналістом.

Ігор Каганець і Володимир Федько в студії Intermarium.TV

Учасники:

  • Ігор Каганець – футуролог, письменник.
    Коло інтересів: еволюція, постіндустріальний перехід.
  • Володимир Федько – директор НДІ Третього Райху, військовий історик, генерал-лейтенант.
    Коло інтересів: політична історія, ідеологія, екологія. 

Перший фільм з серії "Азбука націоналізму". Досліджуємо основи націоналізму. Відокремлюємо цю праву ідеологію від лівацьких збочень та інформаційного шуму. Націоналізм, будучи ідеологією, є продовженням світогляду і релігії. Кожен націоналіст є патріотом, натомість не кожний патріот є націоналістом. Патріотизм – це почуття, націоналізм – це доктрина.

У 2018 році в українській політиці склалася парадоксальна ситуація. Президент України Петро Порошенко почав проводити відверто націоналістичну політику під гаслами «Армія. Мова. Віра» і «Геть від Москви!». Проявами цієї політики стали відродження армії, стратегічний союз зі США, просування української мови, створення української церкви, збільшення прозорості в роботі держави, електронне декларування, деолігархізація, безвіз і багато іншого. Проте цю політику Порошенко не називає націоналістичною.

З другого боку, ряд організацій, які офіційно називають себе націоналістичними, об’єдналися проти Порошенка і його політики. Йдеться про ВО «Свобода», «Правий сектор», Організацію Українських Націоналістів, Конгрес Українських Націоналістів і «СІЧ», які висунули свого «націоналістичного» кандидата в президенти.

Щоб пояснити цей парадокс, треба об’єктивно розібратися, що таке націоналізм.

Наші інтереси: 

Позбуваємось радянських стереотипів, розбираємось з істинним значенням поняття націоналізму.