Фільм «Мати Апостолів» — уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи цілісність України

|
 
Зображення може містити: 1 особа, надворі, текст «фильм зази буадзе мати KTOco시 OAI наталия половинка богдан бенюк олександр пожарський»
 
 
УКРАЇНСЬКЕ КІНО ЯКЕ ЧЕКАЄ ГЛЯДАЧ, представляє радіо Українська хвиля з Європи...
Фільм «Мати Апостолів» — уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи цілісність України
У 2018 році компанія «Студія «Золоте Руно» стала переможцем конкурсного відбору кінопроектів патріотичного спрямування Міністерства культури України. В даний час роботу над створенням національного повнометражного художнього фільму “Мати Апостолів» режисера Зази Буадзе завершено.
Жанр: військова драма
Режисер-постановник: Заза Буадзе («Червоний», «Позивний «Бандерас»)
Оператор-постановник: Олександр Земляний
Художник-постановник: Інга Житня
Композитор: Роман Григорів
Сценарій: Іда Нірман, Заза Буадзе
В головних ролях: Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський
Генеральний продюсер: Овечкін Дмитро
Синопсис: «Любов матері — безмірна. І коли її сину загрожує небезпека, вона стрімголов біжить йому на допомогу. Заради спасіння дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни.
В основі сюжету — реальні події, що відбувалися на Сході України в 2014 році. Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона не вагаючись вирушає на його пошуки. Але ніхто і ніде не знає де її син, чи вижив він, чи може де в полон попав. Заради його спасіння жінці доведеться відчайдушно пройти крізь небезпечні випробування, ворожу ненависть і погрози. Вона й не здогадується на що спроможна, як змінить її ця жахлива подорож, яка перетворить її зі звичайної людини на велику Матір, що своїм безмірним материнським серцем і любов’ю здатна не тільки рятувати рідного сина, а й його побратимів і навіть пропащі душі ворогів».
_______________________________________________________________________________
Жінка і війна. Ці поняття несумісні. Жінка, яка дарує життя, оберігає його; і війна, що забирає це життя.
 
Я сина народила не для війни!
Не для війни буквар йому давала,
Пишалась,турбувалась, сумувала…
Я сина народила не для війни!
 
Щоденний материнський подвиг непомітний: народити й виростити дітей, виховати їх справжніми людьми — добрими, працьовитими, люблячими, патріотами своєї землі. І пустити їх у світ, в якому завжди неспокійно з терористичними актами, новими гарячими точками, загрозою світової війни.
Скільки горя і страждань приносять правителі країн, які ведуть ці війни. Вони приходять і відходять, але ніхто не поверне матерям втрачених дітей – синів і дочок, які загинули у мирний час.
Минуть роки. Події, люди зітруться з нашої пам’яті. Але що б ми не пережили, ми завжди повертатимемось у світ дитинства, до образу матері, яка навчила нас говорити, ходити, любити рідну землю, людей, які нас оточують. Крізь все життя ми проносимо материнську любов, турботу і ласку, а це дає нам крила для подальшого життя, для мужності і подвигу.
Благословен День матері святої.
І нічого не потрібно їй на світі, —
Тільки б не було у світі війни,
Тільки б щасливі були діти…
Трагедію війни у фільмі ми показуємо через історію однієї людини — МАТЕРІ. Наш фільм не про політику, він про біль війни. Немає виправдання жодній війні. Кожна війна — це смерть синів і страждання матерів. Ми не можемо далі жити в атмосфері ненависті і непрощення, бо це щораз більше занурює нас у пекло війни і смерті, руйнує кожного окремо і всіх разом, увесь наш світ.
Фільм орієнтований не тільки на Україну, де зараз ведеться російсько - українська-війна, а й на інші країни, які в той чи інший час теж зазнали воєнних лихоліть та советску окупацію і агресії Москви.