Група Естонія-Україна з депутатів парламенту Естонії провела зустріч з представниками Конгресу українців Естонії

|
В парламенті Естонії відбулася зустріч представників Конгресу українців Естонії Vira Konyk, Bohdan Mazur, Artem Dudchenko, Katia Mykulyk з парламентською групою Естонія-Україна, яка об"єднує депутатів-прихильників України (керівник групи Йоханнес Керт).
 
· 
 
На зустрічі представники КУЕ ознайомили депутатів з історією формування та діяльністю української громади Естонії, відзначивши її високу культурну та соціальну активність в житті естонського суспільства.
Були також порушені проблемні питання, пов"язані з естонським медіа-простором та адаптацією українців, які зараз прибувають до Естонії. Зокрема, обговорювалися тези листа, направленого КУЕ до різних державних та правових інстанцій у з"язку з дискримінаційною риторикою російськомовних ЗМІ щодо українців та формувнням негативного образу українського мігранта. Також були порушені теми шкільництва, пов"язані з навчанням українських дітей в естонських школах.
Слід відзначити зацікавленість парламентаріїв життям української громади. Домовилися, що такі зустрічі відбуватимуться регулярно. Українці запросили депутатів найближчим часом відвідати талліннський Центр української культури.
 
джерело:https://www.facebook.com/vira.konyk