В Європі відкривають галелерею для українських художників

|

В литовському курортному місті Юодкранте на березі Балтійського моря відкрита АРТ ГАЛЕРЕЯ де достойне місце займуть роботи українських художників. Ця ідея народилась рік тому, коли Маестри Іван Марчук та Анатолій Гайдамака мали тут майстер класи та семінар.

Організатори та власники цієї галереї Аушра, колишня учасниця олімпійських ігр у командних змаганнях гімнастів, а зараз співробітник культурний центру  іме ні Л.РЕЗИ, та її чоловік бізнесмен Довідас Мікеліс розповіли: - Наша місія - полегшити вам відкриття та колекціонування образотворчого мистецтва від відомих художників, галерей та культурних установ у всьому світі.

Ми відзначаємо творчість, відкритість, толерантність та щедрість. Ми прагнемо бути інклюзивними місцями - як на місці, так і в Інтернеті - де вітаються різноманітні культурні, мистецькі, соціальні та політичні позиції. Ми прагнемо поділитися сучасним та сучасним мистецтвом, що спонукає до роздумів, і сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас у дослідженні мистецтва, ідей та проблем сучасності.

Галерея створена АУШРОЮ ТА ДОВІДАСОМ МІКЕЛІС має великий інтернет портал та домовленості з престижними виставковими залами  в Європі які  нададуть можливость художникам, що виходять на світовий ринок мистецтва показати свою творчість. Пані АУШРА була провидцем, коли заснували галерею за принципом, що всім художникам вигідно, якщо їхні твори рекламує професійна галерея.

 ПЕТРО ОЛАР, адміністратор мистецького порталу